Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

shadowmainmenu ogrody venus lublin drewno betonowe dekoracje ogrodowe

O OGRODACH VENUS Z LUBLINA

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkaset wzorów, takich jak fontanny, figury ogrodowe, figury zwierząt, wazony, kwietniki, kosze, popiersia, meble ogrodowe, kolumny a także figury sakralne.

   Sprzedawane przez nas wyroby wykonane są z wysokiej klasy betonu, odpornego na warunki atmosferyczne (mróz, deszcz, słońce). Posiadamy największy asortyment w naszym regionie o czym możecie się Państwo przekonać odwiedzając nas osobiście.

   Nowością w naszym asortymencie jest drewno betonowe.

Drewno betonowe to produkt, który znakomicie imituje drewno naturalne, ale w odróżnieniu od niego jest odporne na różne warunki atmosferyczne i ścieranie, nie wymaga również konserwacji i malowania.


   Wyglądem zaś nie odbiega od swojego naturalnego odpowiednika. Produkty te znajdują zastosowanie w takich aranżacjach ogrodowych i architektonicznych jak: ścieżki ogrodowe, chodniki, obrzeża, elewacje, tarasy, altany, schody i podłogi

 

 

All Rights Reserved © 2017 - www.ogrodzenia-venus.pl   /   Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl

facebook_page_plugin